OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Spoštovani, 

po enoletnem premoru nadaljujemo z aktivnostmi projekta Erasmus+ “Spregovorimo o tleh“. 

V tem tednu bi se morali naši učenci družiti s sovrstniki iz štirih evropskih držav, ki poleg nas sodelujejo v omenjenem projektu. Virtualno  srečanje, ki ga gosti italijanska šola iz Cosenze, žal poteka “na daljavo”. Kljub temu smo se šole na dogodek dobro pripravile in si z veseljem delimo informacije o naših državah, značilnostih, šolah, jeziku in seveda, kar je glavna tema projekta, o značilnostih posameznih tipov tal in s tlemi povezanimi dejavnostmi. 

Že v naprej želim pohvaliti sodelujoče učence in njihove mentorje, še posebej geografinjo, Nino Hriberšek, in laboranta, Zorana Borovšaka. 

 

Vodja projekta, mag. Jure Radišek

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si

 

Dostopnost