OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

 

V sredo, 3. 3. in v četrtek, 11. 3. 2021 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja ACM Bober. Tekmovalo je 88 učencev od 4. – 8. razreda. Sodelovalo je 27 četrtošolcev, 53 petošolcev, 7 šestošolcev in 1 osmošolec.

Bronasto priznanje je prejelo 37 učencev:

– 9 četrtošolcev, med njimi sta bila najuspešnejša Eva Drobne iz 4. a in Filip Jazbec iz 4. b. Med četrtošolci so bronasto priznanje prejeli še: Iva Ogradi, Tijan Pšeničnik in Kaja Đokić iz 4. a ter Tjaš Mehtig, Žana Pajk, Matija Perčič in Jurij Tovornik iz 4. b.

– 23 petošolcev, med njimi so bili najuspešnejši: Pušnik Maja in Gobec Matjaž iz 5. a ter Kolar Ela Vita, Krč Urh, Trupej Filip, Turnšek Tara in Kumer Jan iz 5. b.

Prejemniki bronastih priznanj so še: Gorinšek Patrik, Jager Neža, Malovrh Lina in Peer Hana iz 5. a ter Salobir Anej, Brečko Matic, Gajšek Klara, Kalan Veronika, Modic Nika, Veber Lea, Gregor Jakob, Lajlar Tajda, Lujanac Tim, Planinšek Jakob, Samec Lara in Spolenak Matic iz 5. b.

– Med šestošolci so bronasto priznanje prejeli: Brečko Brina, Kočevar Jon, Lesjak Gradič Tobija in Ema Petrovič.

 – Bronasto priznanje je prejel tudi Filip Zavrnik iz 8. a razreda.

Državno tekmovanje zaradi epidemiološke situacije letos ne bo izvedeno.

 

Prejemnikom bronastih priznanj iskreno čestitava.

Upava, da vam bo letošnje tekmovanje ostalo v lepem spominu in da se vidimo tudi v prihodnjem letu.

 

Koordinatorici tekmovanja ACM Bober

Marija Pezdevšek in Breda Pavlič

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si

Dostopnost