Spoštovani starši,

tokratni šolski bralni projekt je bil edinstven in drugačen. Združila nas je tema, ki je preprečila marsikaj, prav vse zgodbe pa so navdane z upanjem in vero v srečen razplet. Nekateri imajo covida dovolj, pa vendar so se odločili prispevati svojo drugačno zgodbo.

Za učence smo pripravili razstavo pred knjižnico. Z veseljem pri obisku knjižnice počakajo, gledajo, prebirajo in listajo po knjigah, ki so nastale.

Za vas, dragi starši, babice, dedki in prijatelji, smo morali razstavo ponuditi preko spleta, saj šolski prostori še ne sprejemajo obiskov v živo. Začutite utrip ustvarjalnosti naših učencev.

V maju bomo ob obisku razstave glasno prebirali zgodbe, ki so nastale. Ob zaključku šolskega leta pa učenci prejmejo svojo knjigo, ki bo ostala neprecenljiv spomin na letošnje šolsko leto.

Vsem učiteljem in staršem hvala za vaše vzpodbude in sodelovanje.

Simona Fridl, koordinatorica projekta

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR