Šolsko tekmovanje iz angleškega jezika za 8. in 9. razred

V letošnjem šolskem letu se je na tekmovanje iz ang. j. prvotno prijavilo 15 učencev iz 8. r. in 20 učencev iz 9. r. Na šolskem tekmovanju, 22. 11., pa je na koncu tekmovalo le 26 tekmovalcev.

Za državno tekmovanje v 8. r. je bilo potrebno doseči minimalno 48 točk od 51. To je uspelo Gloriji Vrečko iz 8. a razreda, ki je dosegla 49 točk in se bo udeležila državnega tekmovanja, ki bo 30. 3., ob 14.00. Isabelli Žafran pa je žal zmanjkala le 1 točka.
Prejemniki bronastega priznanja na šolski ravni so: Glorija Vrečko, Isabella Žafran, Nuša Brečko Lazarevič, Monika Guček in Devi Mauko Jug.

Za državno tekmovanje v 9. r. je bilo potrebno doseči minimalno 46 točk od 47.
Gašperju Vehovarju je na žalost zmanjkala le točka do nadaljnje uvrstitve.
Prejemniki bronastega priznanja na šolski ravni so: Gašper Vehovar, Val Filej, Gal Godec, Filip Lakner, Nik Križmančič, Laura Vodišek in Sara Ferlič.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za uspešno tekmovanje in usvojena bronasta priznanja.

mentorica tekmovanja učencev 8. in 9. razreda s področja angleščine
Maja Belej