Zadnji šolski dan in dan državnosti

Juhuu, počitnice so tu!

Z današnjo objavo o dogajanju na zadnji šolski dan, se poslavljamo od šolskega leta, pozdravljamo prihajajoče počitnice in zapiramo FB stran naše šole.

Že ob jutranjih športnih igrah smo slutili, da bo danes srečen in prazničen dan, saj smo hkrati obeležili zadnji dan pouka v tem šolskem letu in dan državnosti. Mlajši učenci so pripravili razredne proslave, tisti nekoliko starejši pa so proslavo ob dnevu državnosti pripravili v večnamenskem prostoru. Vsi so se na nastopu zelo lepo potrudili in tudi tako dokazali, kako veliko jim pomeni samostojna in neodvisna država Republika Slovenija. Tako kot ni bila enostavna in lahka pot do lastne države, ni bila enostavna pot do uspešno zaključenega šolskega leta, a danes smo si vsi čestitali za usvojeno znanje in napredek, ter si zadali izziv, da bomo naslednje leto še boljši.

Vesele, zdrave ter dogodivščin in doživljajev polne poletne počitnice vam želi –

kolektiv OŠ Franja Malgaja Šentjur.