Prijava in odjava obrokov za OŠ Franja Malgaja Šentjur in POŠ Blagovna
Obroke lahko prijavite v aplikaciji mojaMALICA za naslednji dan do 8 ure zjutraj. Primer: učenec nima stalno naročenega kosila in želite, da bi v torek imel kosilo, ga naročite v ponedeljek do 8:00.
Obroke lahko odjavite v aplikaciji mojaMALICA najkasneje do 8 ure zjutraj za isti dan. Primer: učenec je zbolel in ga v torek ne bo v šolo. Obrok lahko odjavite v torek do 8:00. V nasprotnem primeru vam bomo obrok zaračunali.
mojaMALICA – Povezava do aplikacije
mojaMALICA – Navodila za registracijo
mojaMALICA – Navodila za uporabo
mojaMALICA – Letna prijava na šolsko prehrano 2025/26 (navodila za prijavo)
Prijava učencev na šolsko prehrano poteka enkrat letno v juniju za naslednje šolsko leto, preko aplikacije mojaMalica (8. člen Zakona o šolski prehrani). Vsako leto boste pozvani k oddaji nove prijave.
Naknadne spremembe prehrane se urejajo s spremembopogodbe o šolski prehrani pri vodji prehrane: Tanja Špiljak Baniček, tanja.spiljak.banicek@fmalgaja.si
![]() |
![]() |
![]() |